AlterGirl

Blog o modzie i kulturze alternatywnej

Zrzuć 4 kg w 3 dni? Dieta militarna dzień 2

Dzień pierwszy tutaj.

Dzień 2

Kontrola wagi – coś się dzieje! Mam kilogram mniej. Niby normalka i może być zupełnie nie związane, ale działa motywująco. Dodam jeszcze, że wczoraj wieczorem zrobiłam krótkie, delikatne kardio.

9:00

Dzisiaj obudziłam się z burczącym brzuchem. Na śniadanie praktycznie się rzuciłam – choć i tak normalnie zjadłabym podwójną porcję.

dieta militarna dzień 2 śniadanie

Banana wezmę ze sobą do pracy. Jajko sadzone to mój ulubiony rodzaj jajka, a najlepiej gdyby było bez żółtka, ale dzisiaj zjem wszystko jak leci.

12:00

Zjadłam banana. Śniadanie nadal mnie trzyma, jest spoko 🙂 Piję wodę.

15:00

Dzisiejszy lunch pod hasłem are you fucking kidding me? Nie wiem co zrobić z tymi krakersami. Skruszyć je? Zjeść osobno? Nałożyć na nie ser?

dieta militarna dzień 2 lunch

Proporcje są trochę zachwiane. W planie diety jest 5 krakersów, ale kwadratowych, amerykańskich. Wypada jak 3,5 naszego. Ale u mnie za to sera jest mniej (niecałe 200 zamiast 230 kcal), a jeszcze odlewam zawsze część śmietanki, bo nie lubię jak mi wszystko pływa, więc bez wyrzutów sumienia dodałam do pięciu krakersów.

Zaraz idę na sesję zdjęciową, zobaczymy jak długo wytrzymam.

19:30

Pozowanie zajęło mnie na tyle, że zapomniałam być głodna 😀 Oto kolacja:

dieta militarna dzień 2 kolacja

Albo głód stępił moje kubki smakowe, albo ktoś, kto wymyślił to połączenie  jest geniuszem. Zdecydowanie najlepsze danie jak do tej pory. Czuję się przyjemnie pełna.

21:00

LO-DY! Lo-dy! Dziś tylko pół porcji szczęścia *chlip*

dieta militarna dzień 2 lody

 

Dzień 1 ——- Dzień 3

2 Comments

  1. Olena Piecuchova

    12 lipca 2015 at 11:40

    4 posiłki dziennie to i tak nieźle! Poza tym owoce, warzywa (te lody i nutelle trochę robią wtf, ale rozumiem, że chodzi o białko maybe :D). Z ciekawości- kalorycznie ile to wychodzi?
    Dla chudasków jak Ty myślę że dieta raz na jakiś czas spoko, ale dla mnie niekoniecznie 😉 jak się ma więcej niż 4 kg do zrzucenia to tylko długa i racjonalna dieta najlepiej pod okiem dietetyka 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

© 2018 AlterGirl

Theme by Anders NorenUp ↑